Torque - Jazda Na Krawędzi

Torque

Gatunek: Akcja / Komedia !?@7
Produkcja USA 2004
Reżyseria: Joseph Kahn
Scenariusz: Matt Johnson
Zdjęcia Peter Levy
Obsada: Martin Henderson, Ice Cube, Monet Mazur, Jay Hernandez, Dane Cook
Premiera: 16 kwietnia 2004
Strona Domowa http://www2.warnerbros.com/torque/index.html

100... 200 ... mph...

... bez kasku, tylko w okularkach przeciwsłonecznych...

Historia prosta i gdzieś już się przewinęła. Młody zbuntowany i ścigany przez prawo RIDERS ;) powraca do swej ukochanej. Ścigany przez gang motocyklowy, któremu ukradł pół roku wcześniej motocykle i narkotyki warte milion dolorów, zostaje wplątany dodatkowo w morderstwo członka innego gangu. Zyskuje drugi gang na głowie i możliwość rozpoczęcia rajdu... gdzieś z prowincji do LA. Gdzie stoczy ostateczną walkę ze swoimi przeciwnikami w obronie własnego honoru....

Juz pierwsze sceny uświadomiły mi, z czym mam do czynienia, bo jeśli przejeżdżający drogą motocykl obraca znaki drogowe to znaczy, że obowiązuje FIZYKA HOLLYWOODZKA.. // przyp. autora ;) poźniej jest jedynie gorzej.. Fabuła dotyczy w sumie tylko jednego jedynego wątku ...zabójstwa i prób naszego bohatera by się oczyścić z zarzutów... całość zrealizowana dość nieudolnie i w sumie gdyby nie te kosmiczne efekty to nawet pośmiać by się nie było z czego.

Do kina iść... ODRADZAM... jedynie w wolnym czasie sobie w domu obejrzeć, jeśli juz ktoś naprawdę musi... ja żałuje czasu poświęconego na ten film !!
21:11 01 kwietnia 2004

/ Przemo' /

OCENA [2- /5 ]