Dzikie Żądze 2

Wild Things 2

Gatunek: Thriller
Produkcja USA 2004
Reżyseria: Jack Perez
Scenariusz: Ross Helford, Andy Hurst
Zdjęcia Seo Mutarevic
Obsada: Susan Ward, Leila Arcieri, Katie Stuart, Brett Gilbert, Michael Chieffo
Premiera: b.d

Niby to kontynuacja...

... ale poza tytułem nic nie zostało ;]

Najszybciej opisując - Dzikie Żądze 2 to film o 2 młodych i ambitnych - na swój sposób, dziewczynach mieszkających na Florydzie. Hasło przewodnie Hollywoodu: "SEX & PRZEMOC" zrealizowane w całkiem przyzwoity sposób.

Nasze bohaterki poznajemy jako nieznoszące się uczennice chollege-u, z których jedna Brittney [cóż za imię... ;)] Havers - grana przez: Susan Ward, jest zapaloną siatkarką, natomiast druga - Maya King [Leila Arcieri] pracuje w szkolnej gazecie. Z bliżej nieznanego powodu obie dziewczyny nie pałają do siebie zbytnią sympatią co widać od razu. Dodatkowo wiemy, że niedawno matka Brittney popełniła samobójstwo i dziewczyna mieszka ze swoim bardzo bogatym ojczymem. Pewnego słonecznego - bo to w końcu Floryda... , dnia w wypadku lotniczym ginie również jej ojczym... Dżwi do fortuny stają otworem... ale tylko na chwilkę...

Rodzi się pytanie, czy te wszystkie wypadki były przypadkami... pewien agent ubezpieczeniowy będzie próbował dowieść, że nie. Czy mu się to uda... dowiecie się po obejrzeniu ;)

Scenariusz ciekawy i bardzo absorbujący uwagę. Polecam film obejrzeć do samego końca, bo po pierwszych napisach pojawia się jeszcze kilka scen, które troszkę wyjaśniają. Historia dość zaskakująca, o co raczej trudno w dzisiejszych czasach i za co ocena 4. Poza tym możemy podziwiać całkiem przyjemne widoki... plażowo - imprezowe. Film godny uwagi i obejrzenia - POLECAM!
10:21 1 kwiecień 2004

/ Przemo'   ™ /

OCENA [4 /5 ]